Chata Zagadek – czyli escape room w Opolu

Ostatnio pokazywaliśmy, jak ciekawie spędzić czas w takiej miejscowości jak Siedlce. Teraz podróżujemy do kolejnego polskiego miasta. Opole to miasto pełne pięknych zabudowań architektonicznych. Jest bardzo otwarte na młodsze pokolenie, z chęcią przyjmują nowe ciekawe inicjatywy. Mało osób wie, że właśnie tu znajduję się profesjonalny escape room, nosi nazwę Chata Zagadek. Jeżeli mamy zamiar przyjechać ze znajomymi, to możemy nastawić się na to, że będziemy cały czas pochłonięci atrakcjami. Polega on na tym, że mamy 60 minut na uciekniecie z danego pokoju. Są one zazwyczaj tematyczne i noszą one następujące nazwy: Areszt, Czerwona Strefa oraz Galeon. Będąc w pokoju czeka nas mnóstwo zabawy, ponieważ będziemy musieli rozwiązywać różne rebusy czy też łamigłówki. Jest to idealna gra dla grupy osób, możemy się zintegrować i przy okazji świetnie będziemy się bawić. Potrzebna jest współpraca, w dzisiejszych czasach mało ludzi potrafi współgrać z drugą osobą, dlatego będzie to zapewne doskonałe doświadczenie dla każdego uczestnika.

Dla miłośników escape room’ów, którzy uwielbiają horrory, powstał w Opolu Pokój Zagadek – Poziom Drugi, oferuje nam on pokoje z nieco inną tematyką. Same nazwy potrafią przerazić nie jedną osobę, najbardziej przerażającym jest ten o nazwie Sierociniec, kolejne nazywają się: HYDROzagadka oraz Horror Room Poziom Drugi. Będzie to na pewno ciekawe przeżycie dla wielu osób, kiedy będą musieli wytężyć mózg aby rozwiązać zagadkę, a w tle będą przerażające dźwięki oraz strasznie ucharakteryzowany pokój.

Jeżeli chcemy brać udział w takiej zabawie musimy przedtem zarezerwować pokój, który nas interesuje. Jest to na pewno ciekawa atrakcja, która bez wątpienia będzie się rozwijała i Opole będzie stawało się coraz atrakcyjniejszym miastem zarówno dla osób starszych ze względu na historię i zabudowania, ale także dla młodzieży chcącej zwiedzić piękne Opole. Młodzież zazwyczaj ma inne wymagania pod względem turystycznym, zazwyczaj wybierają nietypowe atrakcje oraz nietypowe miejsca. Jeżeli chcą znaleźć odpowiednie cenowo noclegi, Opole zaoferuje im takie aby spełniały ich standardy, a zarazem nie przekraczały ich budżetu. Nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem miejsca w hotelu, ponieważ baza noclegowa jest ogromna.

5 thoughts on “Chata Zagadek – czyli escape room w Opolu

  1. Niekoniecznie, czasami dorośli mają problem z rozwiązaniem zagadek i wyjściem, liczy się praca zespołowa, słowem – super zabawa dla całej rodziny lub przyjaciół 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *