Coraz więcej firm decyduje się na samodzielne prowadzenie spraw swojej firmy, często rezygnując z profesjonalnego doradztwa finansowego. Wystawianie faktur, kontrola stanów magazynowych, pilnowanie terminów płatności – wszystkie te opcje posiada wiele nowoczesnych, często również darmowych programów do fakturowania. Jednym z ogólnodostępnych narzędzi ułatwiających kontrolę nad dokumentami jest system do fakturowania bizin.pl.

Jak działa program do faktur bizin.pl?

Program do fakturowania online to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce móc pracować mobilnie i mieć wszystkie istotne narzędzia w jednym miejscu. Takim rozwiązaniem okazuje się bizin.pl. Dzięki niemu fakturowanie online nie stanowi żadnego problemu i jest możliwe z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo przedsiębiorca korzystający z tego programu ma możliwość samodzielnie kontrolować terminy płatności, a także stany magazynowe. Pierwsze 30 dni korzystania z programu jest całkowicie darmowe i niezobowiązujące. Dodatkowo, twórcy systemu gwarantują uwzględnianie bieżących potrzeb swoich użytkowników i zgłaszają gotowość rozbudowywania programu pod ich oczekiwania.

Dostępne funkcje w programie do fakturowania online

Niezwykle ważnym udogodnieniem ze strony twórców systemu bizin.pl jest możliwość jednoczesnego korzystania z serwisu przez wszystkich pracowników na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu. Przedsiębiorca ma możliwość codziennie przeprowadzać analizy finansowe umożliwiające uzyskanie przewagi na rynku. Po wprowadzeniu odpowiednich danych właściciel firmy może codziennie sprawdzać aktualny stan należności oraz zobowiązań. Drugą niezwykle ważną opcją jest możliwość bieżącej kontroli stanów magazynowych. W zakładce dotyczącej magazynów możliwe jest tworzenie kategorii oraz przypisywania do nich produktów, a także bieżąca analiza sprzedaży czy remanent online. Dodatkowo istnieje możliwość wystawiania dokumentów magazynowych online oraz wysyłanie ich elektronicznie zarówno do kontrahentów, jak i do księgowego.

Każdy klient korzystający z programu ma pewność, że dane jego oraz jego przedsięwzięcia i kontrahentów są należycie i ściśle pilnowane oraz objęte RODO. Najważniejszą funkcjonalnością programu jest możliwość samodzielnego tworzenia dokumentów JPK. W sytuacji, kiedy przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność w klilku miejscach, pracownicy mają możliwość zachowania ciągłości numeracji dokumentacji księgowej. Usprawnia to późniejsze rozliczenia zapobiega niechcianym niejasnościom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here